Šle & Kšandy

Pánské podvazky pro uchycení košile jsou praktickým doplňkem, který vám ušetří čas i nervy. Vaši košili spolehlivě udrží na svém místě po celý den.

 
   • Shirt Stays Y model
   • Tip
  • Shirt Stays jsou poněkud netradiční pánské podvazky, které vyřeší váš každodenní problém se stále se vyhrnující košilí z kalhot.

   Shirt Stays jsou nastavitelné pánské podvazky, které pomocí elastické gumy uchytí košili za ponožky. Podvazky jsou bezpečně skryty pod kalhotami, a tak nikdo nemá šanci poznat, že je nosíte. Vy si ale ušetříte spoustu nervů s neustálým upravováním košile v kalhotách a budete vypadat stále upraveně. Vylepšený Y model dotahuje podvazky k dokonalosti. Počet použitých gum je redukován, a tak je nošení ještě příjemnější a nasazení rychlejší.
   Uchycení šlí je přitom velmi důmyslné. Látku košile vložíte na gumový cvoček, na který dosedne kovový rámeček zajišťující spolehlivý přítlak na látku. Toto šetrné řešení zabrání nechtěnému poškození košile, zároveň se na něj ale můžete spolehnout po celý den. Stejným způsobem je provedeno také uchycení na ponožce. Šle jsou plně nastavitelné pro všechny typy postav. Tak přestaňte ztrácet čas s  otravným upravováním košile! Nedílnou součástí Shirt Stays je dárková krabička, v které jsou Shirt Stays zabalené. Díky dárkovému balení v luxusní krabičce se Shirt Stays hodí i jako skvěly dárek pro kohokoliv, kdo nosí košili.

   Dostupnost: Skladem
   Můžeme doručit do:
   Kód: 1458
   Značka: Shirt Stays
   Záruka: 2 roky
   Vyrobeno Česká republika
   Velikost Nastavitelná
   • Cena:
   • 599 Kč
   • 1 z 8