Stále se Vám vyhrnuje košile z kahlot?

před před
po po

Pánské kšandy ShirtStays

Udrží vaší košili v kalhotách po celý den

Okamžitě Vás napadne...

ShirtStays jsou pánské šle neboli kšandy řešící každodenní problém mužů, kteří bojují se stále se vyhrnující košilí z kalhot.

Určitě to znáte... zavazujete si tkaničku nebo jenom vylézáte z auta a košile vám okamžitě vyskočí z kalhot. Díky ShirtStays se vám košile z kalhot už nikdy nevyhrne.

Ne, kšandy ShirtStays se nosí pod kalhoty, tím pádem jsou bezpečně skryty a nikdo tak nepozná, že je nosíte.

Co když si ale sednu?
Ani tak nepůjdou kšandy vidět protože při sezení kopírují stranu vašeho stehna a lýtka.

Upřímně, ze začátku jejich nošení budete myslet pouze na to, že máte něco pod kalhoty, ale za 2-3 dny si zvyknete a po týdnu na ně nedáte dopustit, protože zjistíte, že perfektně řeší váš problém.

V případě, že nebudete spokojeni, můžete nám ShirtStays vrátit do 30 dní od zakoupení a my vám okamžitě pošleme peníze zpět.

Není se čeho bát, před prvním nasazení si stačí ShirtStays správně nastavit podle vaší výšky a vždy se ujistit, že klipsy jsou pevně upevněny za dolní část košile a horní část ponožek.

V případě, že si nebudete jisti, tak jsme pro vás připravili sadu videí, kde se můžete podívat, jak ShirtStays správně nasadit.

Ne, klipsy které připínáte ke spodní části košili jsou navrženy tak, aby byly šetrné k jakékoliv látce. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní gumy a kovu.

Spokojení zákaznící

Více jak 950 mužů nosí naše ShirtStays

Dneska jsem poprvé vyzkoušel na celý den do práce a super. Rozhodně doporučuji. Při "nasazování" je ten pocit dost zvláštní, ale pak naprostá pohoda. Moc díky!

Spokojený zákazník Martin Pavlík
Produktový manažer v Zonky.cz

S produktem jsem maximálně spokojený, používam jej aktivně několikrát do týdne a doporučuji jej, kudy chodím. Jak vaš přístup, tak funkčnost výrobku jsou na jedničku. Ještě jednou vám děkuji a přeji hodně pracovních úspechů.

Spokojený zákazník David Novotný
Manager a Product Owner

Nechápu jak jsem bez nich mohl fungovat. Je to ten asi nejpraktičtější doplněk k obleku který vlastním.

Spokojený zákazník Tomáš Jarolín
Podnikatel

Proč nakupovat na ShirtStays.cz?

Doprava zdarma

nad 999 Kč

Vlastní výdejna

v Karlíně - Praha 8

Vrácení zdarma

do 30 dní od zakoupení

Více než 1120

spokojených zákazníků


GoPay Visa Master Card