Doprava zdarma

nad 999 Kč

2x Osobní odběr

Praha 2 a Praha 8

Vrácení zdarma

do 30 dní od zakoupení

Rozdíl uvídíte okamžitě

před před
po po

Spokojení zákaznící

V bankovnictví už dělám 3 roky, takže můj dennodenní chleba je nošení obleků. Bohužel můj nejčastější problém byla vyhrnující se košile. Necítil jsem se svůj když jsem byl s VIP klienty a každou chvíli jsem ji musel zastrkávat do kalhot. Ale jednoho dne jsem narazil na ShirtStays! Říkal jsem si že tuto věcičku vyzkouším, protože byla dělaná přímo na můj problém. Ze začátku jsem musel přijít jak si nastavit velikost, abych je vůbec necítil, ale po pátém použití už ShirtStays seděli jak ulité. Dnes už bych si bez nich nedovedl představit den. Když je mám, nervozita odpadá a já se můžu věnovat na plno své práci. Jsem za tuto vychytávku velice vděčný.

Spokojený zákazník Michal Myslivec
Mortgage Advisor - Raiffeisen bank

Jako profesionální svatební fotograf jsem se dost často potýkal s problémem vylézající košile z kalhot, není to moc příjemné, když fotím před zraky desítky lidí a ani nevím o tom, že min někde leze košile z kalhot ven...neváhal jsem zkusit tento produkt a ihned jej na další svatbě vyzkoušel...za mě maximální spokojenost, splnilo to moje očekávání a dokonce i par hostů ze svatebního dne se mě přišli zeptat, jak to dělám, ze se furt pohybuji, klekám si a přes to mi neleze košile z kalhot :) Za sebe mohu jenom doporučit.

Spokojený zákazník Lukáš Marhoul
Profesionální fotograf

S produktem jsem maximálně spokojený, používam jej aktivně několikrát do týdne a doporučuji jej, kudy chodím. Jak vaš přístup, tak funkčnost výrobku jsou na jedničku. Ještě jednou vám děkuji a přeji hodně pracovních úspechů

Spokojený zákazník David Novotný
Manager a Product Owner
Udrží košili v kalhotách po celý den Vytvořil s Miroslav Purtík a Martin Jač © 2016 - 2018
GoPay Visa Master Card