Naši zákazníci

"Jak už jsem psal jednou do komentáře, zkušenosti mám zatím jen pozitivní. Možná to bude tím, že jsem v nich zatím ještě nebyl na rande :) jinak mohu za sebe s jistotou říci, že se v pracovním Dress codu cítím lépe...."

Spokojený zákazník Martin Jač Specialista sociálních sítí - Freelancer

"V bankovnictví už dělám 3 roky, takže můj dennodenní chleba je nošení obleků. Bohužel můj nejčastější problém byla vyhrnující se košile. Necítil jsem se svůj když jsem byl s VIP klienty a každou chvíli jsem ji musel zastrkávat do kalhot. Ale jednoho dne jsem narazil na ShirtStays! Říkal jsem si že tuto věcičku vyzkouším, protože byla dělaná přímo na můj problém. Ze začátku jsem musel přijít jak si nastavit velikost, abych je vůbec necítil, ale po pátém použití už ShirtStays seděli jak ulité. Dnes už bych si bez nich nedovedl představit den. Když je mám, nervozita odpadá a já se můžu věnovat na plno své práci. Jsem za tuto vychytávku velice vděčný."

Spokojený zákazník Michal Myslivec Mortgage Advisor - Raiffeisen bank

"ShirtStays jsem zakoupil přesně z důvodu k čemu jsou primárně určeny, a to k zabránění vyhrnování košile. Často nosím slim fit džíny a zastrkanou košili. ShirtStays nejenom, že košili drží tam, kde mám být, ale také není vidět jejich obrys pod džíny. Cca 4 dny mi trvalo než jsem si našel optimální upínací místo na košili a na ponožkách. ShirtStays jistě doporučím svým známým. Děkuji za tento výrobek, je precizní."

Spokojený zákazník Ing. Lukáš Nový Člen představenstva - STAFIN

Má zkušenost se ShirtStays je více než pozitivní! Jakmile se přenesete přes poznámky vaší drahé polovičky, posmívajíc se, že nosíte podvazky, již si můžete užívat ten báječný pocit košile pod kontrolou! Geniální výtvor! ✌

Spokojený zákazník Daniel Frídel Student

Trošku nezvyk do začátku, je třeba si zvyknout, že mám něco "v nohách", ale účel plní skvěle a kvalita se zdá být zatím 100%

Spokojený zákazník Martin Konzultant, programátor

Podělte se s námi

Napište nám právě Vaší zkušenost se ShirtStays a my ji rádi zveřejníme. feedback@shirtstays.cz

Buďme kamarádi

Udrží košili na místě po celý den Vytvořeno s v Appstoo.cz