Spokojení zákaznící

ShirtStays jsem vyzkoušel a mohu říci, že jsem s nimi nadmíru spokojen. Kvalita jejich zpracování i komfort nošení je mnohem vyšší než u těch, které mám z Číny. Dnes jsem je měl opět na sobě a nemohu si je vynachválit (fungují naprosto bezchybně).

Spokojený zákazník Štěpán Košťál Referent na ministerstvu průmyslu a obchodu

Dneska jsem poprvé vyzkoušel na celý den do práce a super. Rozhodně doporučuji. Při "nasazování" je ten pocit dost zvláštní, ale pak naprostá pohoda. Moc díky!

Spokojený zákazník Martin Pavlík Produktový manažer v Zonky.cz

"S produktem jsem maximálně spokojený, používam jej aktivně několikrát do týdne a doporučuji jej, kudy chodím. Jak vaš přístup, tak funkčnost výrobku jsou na jedničku. Ještě jednou vám děkuji a přeji hodně pracovních úspechů"

Spokojený zákazník David Novotný Manager a Product Owner

"Jako profesionální svatební fotograf jsem se dost často potýkal s problémem vylézající košile z kalhot, není to moc příjemné, když fotím před zraky desítky lidí a ani nevím o tom, že min někde leze košile z kalhot ven...neváhal jsem zkusit tento produkt a ihned jej na další svatbě vyzkoušel...za mě maximální spokojenost, splnilo to moje očekávání a dokonce i par hostů ze svatebního dne se mě přišli zeptat, jak to dělám, ze se furt pohybuji, klekám si a přes to mi neleze košile z kalhot :) Za sebe mohu jenom doporučit."

Spokojený zákazník Lukáš Marhoul Profesionální fotograf

"Nechápu jak jsem bez nich mohl fungovat. Je to ten asi nejpraktičtější doplněk k obleku který vlastním."

Spokojený zákazník Tomáš Jarolín Podnikatel

"Jak už jsem psal jednou do komentáře, zkušenosti mám zatím jen pozitivní. Možná to bude tím, že jsem v nich zatím ještě nebyl na rande :) jinak mohu za sebe s jistotou říci, že se v pracovním Dress codu cítím lépe...."

Spokojený zákazník Martin Jač Specialista sociálních sítí - Freelancer

V bankovnictví už dělám 3 roky, takže můj dennodenní chleba je nošení obleků. Bohužel můj nejčastější problém byla vyhrnující se košile. Necítil jsem se svůj když jsem byl s VIP klienty a každou chvíli jsem ji musel zastrkávat do kalhot. Ale jednoho dne jsem narazil na ShirtStays! Říkal jsem si že tuto věcičku vyzkouším, protože byla dělaná přímo na můj problém. Ze začátku jsem musel přijít jak si nastavit velikost, abych je vůbec necítil, ale po pátém použití už ShirtStays seděli jak ulité. Dnes už bych si bez nich nedovedl představit den. Když je mám, nervozita odpadá a já se můžu věnovat na plno své práci. Jsem za tuto vychytávku velice vděčný.

Spokojený zákazník Michal Myslivec Mortgage Advisor - Raiffeisen bank

"ShirtStays jsem zakoupil přesně z důvodu k čemu jsou primárně určeny, a to k zabránění vyhrnování košile. Často nosím slim fit džíny a zastrkanou košili. ShirtStays nejenom, že košili drží tam, kde mám být, ale také není vidět jejich obrys pod džíny. Cca 4 dny mi trvalo než jsem si našel optimální upínací místo na košili a na ponožkách. ShirtStays jistě doporučím svým známým. Děkuji za tento výrobek, je precizní."

Spokojený zákazník Ing. Lukáš Nový Člen představenstva - STAFIN

"Má zkušenost se ShirtStays je více než pozitivní! Jakmile se přenesete přes poznámky vaší drahé polovičky, posmívajíc se, že nosíte podvazky, již si můžete užívat ten báječný pocit košile pod kontrolou! Geniální výtvor! ✌"

Spokojený zákazník Daniel Frídel Student

"Trošku nezvyk do začátku, je třeba si zvyknout, že mám něco 'v nohách', ale účel plní skvěle a kvalita se zdá být zatím 100%."

Spokojený zákazník Martin Konzultant, programátor

Podělte se s námi

Napište nám právě Vaší zkušenost se ShirtStays a my ji rádi zveřejníme. feedback@shirtstays.cz

Proč nakupovat na ShirtStays.cz?

Doprava zdarma

nad 999 Kč

2x Osobní odběr

Praha 2 a Praha 8

Vrácení zdarma

do 30 dní od zakoupení

Více než 1050

spokojených zákazníků


Udrží košili v kalhotách po celý den Vytvořil s Miroslav Purtík a Martin Jač © 2016 - 2018
GoPay Visa Master Card