O nás

Máme jednoduchou vizi usnadnit život každému muži, který nosí košile a má tak nekonečný problém s jejím vyhrnováním z kalhot.

Zakladatelé
Zakladatelé – Miroslav Purtík (vlevo) a Martin Jač (vpravo)

O zrodu ShirtStays.cz

Vše začalo nástupem do nového zaměstnání, kde byl povinný tzv. “dress code” a já jsem musel začít nosit košile. Do té doby jsem je nosil pouze příležitostně a nikdy jsem si s tím nelámal hlavu. Ovšem po několika dnech nošení košil jsem zjistil, že ať dělám, co dělám, tak se mi košile stále vyhrnuje z kalhot. Ze začátku jsem to nebral moc vážně, ale po několika nepříjemných chvílích a momentech během schůzek a prezentací, kdy to vypadalo, že se neumím ani pořádně obléci, jsem se rozhodl začít to řešit.

Navštívil jsem proto několik prodejen s košilemi a popsal jim svůj problém. Ve většině případů mi poradili, abych si koupil delší košili. To jsem samozřejmě udělal, ale bohužel bez výsledku. Zkoušel jsem i různá krejčovství. Tam mi poradili, abych si nechal ušít kalhoty na míru se speciálním pásem, do kterého si košili zastrčím. To pro mě bylo ovšem moc drahé řešení. Tak jsem se rozhodl hledat dál a to na internetu. Po několika dnech hledání jsem ve Velké Británii našel na první pohled tak trochu “divné“ šle, které ale přesně řešily můj problém. Okamžitě jsem si je objednal a začal je nosit. S výsledkem jsem byl velmi spokojený a dále jsem to neřešil.

Zhruba po dvou letech nošení ShirtStays za mnou přišel můj kamarád, který měl stejný problém a ptal se mě na řešení. Poté, co jsem mu řekl, že nosím speciální šle pod kalhotami, které nejsou vidět, tak je chtěl okamžitě objednat. V tu chvíli jsem si začal více všímat pánů, kteří nosí košili, a nestačil jsem se divit, kolika z nich se vyhrnuje košile z kalhot. Asi týden jsem nad tím přemýšlel a rozhodl se, že je začnu vyrábět a prodávat.

Miroslav Purtík
majitel ShirtStays.cz

My a média

iPodnikatel.cz

“Muží mužům” by mohl znít podtitul tohoto rozhovoru. Čistě pánskou záležitostí jsou šle, které udrží neposednou košili v kalhotách. ShirtStays, jak jim jejich propagátor Miroslav Purtík říká, jsou startupem, které si zaslouží naší i vší pozornost .
Celý článek najdete zde

Starty.cz

Všichni to známe, je důležité jednání, člověk vstává a znovu si sedá a najednou zjistí, že se z perfektně vyžehlené košile stalo „cosi“. Ale napadlo vás někdy, že si nemusíte neustále upravovat košili, protože prostě drží? Starají se o to chytré šle. Více v rozhovoru se zakladatelem projektu Miroslavem Purtíkem.
Celý článek najdete zde

LUI.cz

Produkt značky ShirtStays má hlavní vizi usnadnit život každému muži, který nosí košile a má tak nekonečný problém s jejím vykasáváním z kalhot. Díky ShirtStays šlím už nic takového nebudete muset řešit.
Celý článek najdete zde

Two Gentlemen logo

Snad nekonečný problém všech mužů, kteří nosí košile. Neustále se jim košile vyhrnuje z pod kalhot. Je to otravné, esteticky nepěkné a také nevhodné si ji ve společnosti neustále zastrkovat. Má to ale snadné řešení a pánové ze ShirtStays.cz vám s tímto problémem pomohou.
Celý článek najdete zde

Menstyle Logo

Mnoho mužů řeší podobné problémy. Ne, teď nemyslíme dilema mezi praktickým kombi a sportovním kupé ani zásadní otázku, jestli k obědu burger nebo steak. Na mysli máme neustále vyhrnování košile. Ujdete pár metrů, zvednete při prezentaci ruku, nebo se, nedej Bože, zohnete k rozvázané tkaničce a zadní díl košile vesele vlaje, vyhrnutý z kalhot. Detail. Fakt otravný detail.
Celý článek najdete zde

Moda.cz

Pro muže, kteří nosí obleky, může vyhrnutá košile z kalhot představovat noční můru. SHIRTSTAYS se postarají o to, aby už se vám to nestalo!
Celý článek najdete zde

Partneři

Stevula.cz

Vaše košile mohou být kvalitní, příjemné na těle a moderní zároveň. Pan Števula vyrábí poctivě zpracované košile, v nichž budete nejen vypadat, ale i cítit se skvěle.
www.stevula.cz

Hodnoty a způsob naší práce

Naše výrobky